Krabice na st'ahovanie a ukladanie vecí

Hovorí sa, že je lepšie vyhorieť, než sa sťahovať. S našimi sťahovacími a úložnými krabicami to zase tak hrozné nebude. Ponúkame množstvo pomocníkov, ktorí Vám s presťahovaním alebo ukladaním vecí pomôžu.

V našej ponuke nájdete nielen nízke úložné krabice, ktoré sa vojdú pod posteľ alebo na skriňu, ale tak tiež spevnené špeciálne sťahovacie krabice, ktorých nosnosť je podporená skvelou konštrukciou a vyrezanými úchytmi pre ľahšiu manipuláciu s nimi.


Štýlové úložné krabice za super ceny nájdete na Paketo.sk.

Pre ľahšie sťahovanie ponúkame pomocníkov v podobe niekoľkých druhov lepiacich pások a výplňových materiálov pre bezpečnejšie presťahovanie Vašich vecí.

Sťahovacie a úložné krabice vyrábame z bežnej hnedej lepenky, tak z bielej či spevnenej kraftovej lepenky. Sekcii kartónových krabíc neustále rozširujeme o nové rozmery a nové konštrukcie, takže sa oplatí našu ponuku na Paketo.sk sledovať.

Navyše pre Vás pravidelne pripravujeme predajné a zľavové akcie, či týždne dopravy zdarma. Nákup na www.paketo.sk sa oplatí!

Úložné škatule s dizajnovou potlačou

Potrebujete úložné krabice s potlačou? Nie je problém. Akúkoľvek úložnú krabicu vám môžeme potlačiť vopred vybraným motívom alebo vami zvolenou grafikou či logom. Záleží na vás. Ak si nevyberiete z existujúcej ponuky úložných krabíc s potlačou, potlačíme vám krabicu priamo na zákazku už od jedného kusa!


Vyberte si zo sortimentu úložných krabíc s potlačou

Úložné krabice navrhnuté podl'a účelu použitia

Ak potrebujete urobiť poriadok vo svojej zbierke CD a DVD, máme pre Vás úložnú krabičku presne na mieru. Pre presťahovanie ťažších vecí ako je riad alebo knihy zase môžete zvoliť špeciálnu sťahovaciu krabicu, ktorá má zosilnené steny a na bokoch sú otvory pre ruky, aby sa s krabicou lepšie manipulovalo.

Pre uloženie oblečení alebo plyšových hračiek sú skvelé nízke úložné krabice, ktoré sa vojdú napríklad pod posteľ alebo na skriňu. Sťahovacie a úložné krabice sa dodávajú v rozloženom stave, preto nezaberajú prakticky žiadne úložné priestory. Možno ich ľahko poskladať aj rozložiť.

U nás na Paketo.sk si určite vyberte tú správnu úložnú alebo st'ahovaciu krabicu.