Baliaci papier - lacný obalový materiál

Baliaci papier patrí medzi osvedčené a pritom lacné obalové materiály. Jeho spektrum využitia je široké - nielen pre zabalenie papierových krabíc či krabíc z lepenky, ale pomocou baliaceho papiera môžete tiež prokladať zasielaný tovar a výrobky.

Baliaci papier z e-shopu Paketo.sk je dodávaný v narezaných archoch, tak i v praktických rolách, ktoré sa ľahko odvíjajú a je možné ich nasadiť na odvíjač papiera. Balenie Vášho tovaru je potom jednoduché a rýchle.

Druhy baliaceho papiera

Na našom e-shope si môžete vybrať hneď z niekoľkých druhov baliaceho papiera, nielen čo sa plošnej gramáže týka, ale i:

  • baliaci papier v roliach
  • baliaci papier v archoch
  • antikorózny baliaci papier

Objavte aj Vy všetky výhody baliaceho papiera a objednajte si ho na Paketo.sk!

Baliaci papier pre antikoróznu ochranu

Baliaci papier, rovnako ako napríklad fólia, chráni materiály pred mechanickým poškodením, ušpinením a poškriabaním. Sú vyrobené z kvalitného a pevného papiera, výnimku netvorí ani tzv. antikorózny baliaci papier, ktorý je bez zápachu, je odolný proti oteru, je vyrobený z ekologického materiálu a je možné ho skladovať až 4 roky v originálnom balení.

Antikorózny papier sa dá použiť vo všetkých odvetviach, kde je potreba chrániť výrobky pred nežiaducou koróziou.


Kontaktujte nás alebo si objednajte baliaci papier z e-shopu Paketo.sk!

Samolepiace pásky

Zháňate lacnú samolepiacu pásku pre bežné použitie alebo potrebujete pevnú a kvalitnú pásku? Na našom e-shope Paketo.sk nájdete varianty, ktoré Vám budú vyhovovať.

Skvelý pomer medzi cenou a kvalitou!

Samolepiace pásky sú pomocníkom práve tam, kde je potreba zafixovať tovar alebo prelepiť krabici. Samolepiace pásky využijete nielen v skladoch, kanceláriách a predajniach, ale aj v domácnostiach. Pri ich porovnávaní je dôležité sledovať materiál, z ktorého je páska vyrobená a tiež použité lepidlo. Každý materiál a lepidlo je totiž vhodné do iných podmienok, na iné použitie a do rôznych teplôt.

Kontaktujte nás a my Vám radi poradíme, ktorá páska je pre Vás tá pravá!

Kontaktujte nás a my Vám radi poradíme, ktorá páska je pre Vás tá pravá!