Kartónové krabice za skvelé ceny

Pevnosť, praktickosť a nízka cena. To sú charakteristické vlastnosti našich kartónových krabíc. Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu. Už žiadne zničené výrobky kvôli nekvalitným obalom. Vsádzame na kvalitu našich kartónových krabíc. Takmer všetky krabice držíme trvalo skladom!

Postačí vám klopová krabica z trojvrstvovej vlnitej lepenky alebo požadujete vyššiu pevnosť? V prípade nutnosti väčšej pevnosti vám odporúčame krabice potiahnuté kraftovým papierom, ktoré sú veľmi pevné a poskytujú vyššiu ochranu ako obyčajná lepenka. Požadujete iný typ krabice než klopové? Vyberte si z vysekávaných krabíc.

Krabice dodávame v rozloženom stave, čím šetríme Vaše skladovacie priestory. Skladanie týchto krabíc je jednoduché a zaberie vám minimum času. Ďalej ponúkame tiež lepiace pásky, fólie alebo transportné priehľadné obálky. Všetko na jednom mieste za skvelé ceny.

Nakupujte s nami výhodne kartónové krabice na Paketo.sk

Potrebujete kartónovú krabicu s potlačou?

Žiadny problém. Kvalitnú digitálnu potlač vám zhotovíme na akýkoľvek druh kartónové krabice. Obráťte sa na nás s dopytom digitálnej tlače na email info@paketo.sk. Zadarmo vám spracujeme cenovú ponuku a poradíme s technickým riešením.

Digitálna potlač je veľmi vhodná najmä pre malosériovú výrobu krabíc alebo pri požiadavkách na vysoko kvalitnú tlač. Potlačíme vám krabice už od malých sérií!


Pošlite nám dopyt na krabice s digitálnou potlačou

Krabice podl'a účelu použitia

Vyrábame širokú škálu krabíc. Ak si aj tak z nášho sortimentu darčekových krabíc, sťahovacích krabíc alebo ostatných krabíc nevyberiete, radi vám skonštruujeme krabici podľa vašich požiadaviek.

Druhy kartónových krabíc

Či už potrebujete zabaliť darček, stoličku alebo darčekový poukaz, u nás rozhodne nájdete vhodný obal. V našej ponuke nájdete:

  • klopové krabice z 3vrstvovej, 5vrstvovej aj 7vrstvovej lepenky
  • poštové krabice
  • krabice na tlačoviny
  • krabice na pizzu
  • kartónové a lepenkové tubusy
  • darčekové krabice
  • prebaly na kalendáre alebo na darčekové poukazy
  • mnoho ďalších krabíc

Objednejte si kvalitné a pevné krabice z lepenky pre prepravu všetkých Vašich predmetov!


Vyberte si ideálnu kartónovú krabicu v našom e-shope!