Darčekové krabice - polovica úspechu pri balení darčekov

Hlavne v predvianočnom čase, kedy riešite spôsob zabalenia darčekov pre svojich blízkych či firemných zákazníkov, uvítate našu širokú ponuku darčekových obalov a krabičiek. Ponúkame darčekové krabičky s potlačou aj bez nej, z kartónu aj grafických papierov.

Ďalej si môžete vyberať z našej ponuky obalov na víno. Ponúkame pevné kartónové krabice, klasické odnosky na víno, ale aj pevné papierové tašky.

Ponúkame darčekové krabičky aj na mieru, vrátane individuálne potlače. Vlepíme do veka priehľad, ktorý sme schopní potlačiť. Vyrobíme Vám krabičku priamo na mieru darovanému predmetu.

V prípade záujmu o výrobu krabičky na mieru nás neváhajte kontaktovat' na info@paketo.sk a my Vám zadarmo spracujeme cenovú ponuku.


Kontaktujte nás

Minikrabičky

Malé krabičky čiže minikrabičkyideálne pre malé a drobné predmety. Môžete v nich zasielať aj ten najmenší tovar. Máme pre vás množstvo takmer 30 druhov minikrabic, z ktorých si musí vybrať každý. Pre dokonalú fixáciu predmetu v krabici je vhodné použiť niektorý z fixačných materiálov alebo bublinkových fólií.

Minikrabice je vhodná pre zasielanie:

  • obálky DL
  • novoročenky či iná prianí
  • vizitky
  • kancelárske potreby
  • predmety malých rozmerov a iné

Niektoré typy minikrabiček sú svojou výškou (46 mm vnútornej výšky) upřizpůsobeny tak, že je možné je ešte zaslať ako doporučenú zásielku. Ušetríte teda aj na poštovnom. Krabičky sa dodávajú v rozloženom stave. Veľmi ľahko sa skladajú a majú praktický uzáver.


Vyberte si zo sortimentu minikrabiček na našom e-shope.